Pages

Zrádný anděl

Název: Zrádný anděl
Původní název: Lügenengel
Spisovatel: Ulrike Bliefert
Žánr: Thriller
Počet stran: 184
Nakladatelství: Fragment
Miluji obálky této série hned z několika důvodů. Prvním je, že spolu báječně ladí. A druhým, že jsou všechny jednoduché, ale velice krásné. Když se na obálku podíváte, vidíte obyčejná pozadí a na tom jedno jediné pírko. A to se mi právě líbí. Je to skromné, ale působí to lépe, než kdyby bylo na obálce dvacet dalších věcí.
 
Thrillery z této série jsem si doopravdy oblíbila. Jsou opravdu skvěle promyšlené a jedinečné. A tak jsem si prostě musela přečíst další Thriller z této řady.

Očekávala jsem další originální thriller, u kterého nebudu mít do poslední chvíle tušení, jaký je vlastně motiv popřípadě, kdo je viníkem.

Nemusím snad ani říkat, že jsem knihu přelouskala za pár hodin. Do ní se prostě okamžitě začtete, a i kdyby se vedle vás propadala země, vy si toho prostě nevšimnete.

Leonie se svou nejlepší kamarádkou a rodinou tráví prázdniny. O jejího malého bratříčka se stará nová chůva Sonja, ale něco tají. Ale nikdo kromě Leonini nejlepší kamarádky to nevidí. Co tají? A bude to mít nějaké následky?

Leonie mi přijde jako moc důvěřivá. Pro všechno má nějaké vysvětlení, hlavně aby to nebylo moc komplikované.

Maike je velmi svérázná osoba a vidí věci tak, jak jsou. Je to pravý opak Leonie.

Sonja je tajemná. Hodně věcí kolem ní nehraje. A celkově se chová divně.

Byla jsem trochu zklamaná. I když byl námět knihy zajímavý a neobvyklý, já už ho znala. Věděla jsem, jak to skončí. Na kvalitě knihy to neubralo a není to ani chyba autorky. Ale jsem prostě zklamaná, že jsem to věděla nebo při nejmenším tušila.

Myslím, že se to bude líbit opravdu všem. Protože, i když pro mě byl námět známý, tak jsem knihu s podobným tématem četla asi jednou a proto si myslím, že pokud si jí přečtete, budete koncem překvapení.

Když Temného anděla porovnám s předchozími thrillery, tak je stejně skvělá. Je vidět, že i když jsou spisovatelky této série různé, všechny umí dobře psát. A tak se nedá říct, že by byl jeden z thrillerů lepší nebo horší.

Za poskytnutí recenzního výtisku děkuji nakladatelství Fragment.

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za krásný komentář :)