Pages

Christmas TAG

Když se blíží Vánoce, tak mě napadlo, že by to chtělo něco vánočního :)
Tento TAG jsem našla ZDE.


1. Jaký je tvůj oblíbený vánoční film?
Mám hodně oblíbených vánočních filmů, ale nejoblíbenější je asi Láska nebeská. Miluju tenhle film. A velkou zásluhu na tom má Alan Rickman. Ale samozřejmě mám ráda i příběh.


2. Nejoblíbenější vánoční jídlo?
U nás vždycky jíme řízky s… no já s bramborem a rodiče z bramborovým salátem, takže to.  Ale nepřijde mi to jako vánoční jídlo, takže asi kapří řízky, které také občas máme k těm normálním.


3. Jaký typ baliče dárků jsi: profík nebo amatér?
Naprostý amatér. Člověk, který ode mě dostane dárek, se nejdřív musí vyrovnat s tím, že je to naprosto šíleně zabalení. Teprve když překoná šok, může rozbalovat. Což je taky oříšek, protože to většinou zabalím buď tak, že se ten papír hned rozpadne nebo tak, že je skoro nedobytný.


4. Jaký byl nejlepší dárek, co jsi dostala?
Nejlepší dárek obecně nebo k Vánocům? Hádám, že k Vánocům, takže v tom případě to je má dokonalá kolečková židle, na které právě teď sedím. A nejlepší dárek vůbec je můj dokonalý modrý notebook, na kterém právě teď píšu.5. Jaké štědrovečerní tradice dodržuješ?
Vlastně skoro žádné. My to moc neprožíváme. Máme stromek, máme sváteční výzdobu, večeři a dáváme si dárky, ale jinak nic.


6. Dáváš si novoroční předsevzetí?
Nedávám. Byly doby, kdy jsem si ho dávala, ale stejně jsem ho o hodinu později porušila. Jakmile chci něco udělat nebo dokázat, neudělám to.


7. Kdy ses dozvěděla pravdu o Ježíškovi?
Asi v šesti nebo v sedmi letech. Nebylo to zrovna dobře utajované tajemství. Fakt, že nám Ježíšek krade cukroví, pro mě byl vážně zklamáním. Ne, dělám si srandu, vím, že neexistuje a ani tehdy mě to nijak nevzalo.


8. Oblíbená vánoční vůně?
Miluju vůni skořice a pomerančů. Což pokud vím je vánoční vůně… i když si teď nejsem vůbec jistá.

9. Bílé nebo barevné svíčky na stromečku?
My na stromečku svíčky nemáme, takže vážně nevím. Musela bych vidět, jak by to vypadalo.


10. Jaké vysněné místo bys o Vánocích navštívila?

Bradavice. To je asi jediné místo, kvůli kterému bych byla ochotná nebýt na Vánoce doma.6 komentářů:

 1. Pekný tag :D My máme na Vianoce vždy kapra, mňam, je to niečo na čo sa celý rok teším :D Na Vianoce chutí inak ako cez rok :D Tradície sme dodržiavali viac keď sme boli so sestrou malé, ale stále máme také klasické napr. dať peniaze pod obrus :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já kapra moc nemusím. Mám radši pstruha a to není na Vánoce to pravé. Ale řízky z kapra mám docela ráda, ale mamka je moc nedělá. Nedávala se tam kapří šupina?

   Vymazat
  2. Niekoľko kaprích šupín si odkladáme pre šťastie a tak, ale pod obrus dávame peniaze :D Neviem, možno sa tak dáva aj šupina :-)

   Vymazat
  3. Vlastně se dávají pod talíř, já to mám celé popletené :D Ale o tom, že pod ubrus dávají peníze jsem nikdy neslyšela...

   Vymazat
 2. Láska nebeská je opravdu dokonalý film :)
  My jíme vždycky kapra s bramborovým salátem :D
  Haha, my dvě balící amatérky :D
  A tu židli chci taky :D
  Tak do Bradavic se na Vánoce asi vydáme spolu :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě abys nesouhlasila :D
   Já salát nejím...
   Njn :D
   Napiš si Ježíškovi :D
   Příští rok? :D

   Vymazat

Děkuji za krásný komentář :)