Pages

Would you rather Teen Wolf TAG


Tento TAG jsem našla ZDE.1.        Byla by si radši vlkodlakem nebo člověkem?
Člověkem už jsem, ale kdybych měla na vybranou, stala bych se vlkodlakem. Má to výhody, jako rychlost, skvělý sluch a nejspíš i lepší zrak. Navíc vlkodlak nikdy není sám. Pokud se tedy nejedná o Omegu.


2.        Byla by si radši v Derekově smečce nebo ve Scottově?
Nic proti Scottovi nemám, vlastně je docela fajn. Ale na Dereka jednoduše nemá. No dobře, je to pravý alfa, ale Derek je prostě Derek.


3.        Byla by si radši přítelkyní Lydie a Alison, zatímco by po vás tajně šla Erica, nebo by si byla přítelkyně Ericy a ostatní by tebou opovrhovaly?
Nejspíš bych se radši chtěla kamarádit s Lydií a Alison. Jsou to skvělé holky, obzvlášť Lydia. Navíc, mají skvělé vlkodlačí známosti.


4.        Chodila by si radši se Scottem nebo se Stilesem?
Jak se mě na tohle může někdo ptát? Jasně že se Stilesem. Má skvělé vlasy, skvělé hlášky… on je prostě srdcem celého seriálu.


5.        Ve smečce by si byla raději Alfa nebo Beta?
Nejsem člověk, který by rád dělal to, co mu někdo jiný nakáže. Z toho vyplývá, že bych mnohem radši byla Alfa a vydávala rozkazy. Ale kdybych byla Beta, nevadilo by mi to, hlavně že bych byla ve smečce.


6.        Raději by si objala Isaaca nebo políbila Scotta?
Opět, jak se mě na to někdo může ptát? Postavte vedle sebe Scotta a Isaaca. Vidíte ten rozdíl? Já rozhodně a Alison ho taky viděla. Mnohem radši bych objala Isaaca.


7.        Byla by si radši Stilesovou vlkodlačí přítelkyní nebo Isaacovou lidskou přítelkyní?
Dobře, tohle je opravdu hodně složitá otázka. A nejde tu o to, jestli bych byla radši lidská nebo vlkodlačí přítelkyně, jde tu o ty dva, oba jsou totiž dokonalejší. Ale pravdou je, že přeci jen dávám přednost Stilesovi, takže jeho vlkodlačí přítelkyní.


8.        Radši by si odmítla Stilese nebo se rozešla s Isaacem?

I když by mi to trhalo srdce na kousky, radši bych se rozešla s Isaacem. Stilese bych odmítnout jednoduše nedokázala.4 komentáře:

 1. Jee, tak to je dokonalý tag a ty animace. =D Miluji TW.
  Zdá se mi to nebo poslední otázky jsou Isaac vs Stiles. =D
  Se čtvrtou otázkou si to naprosto vystihla. Neskutečný souhlas. =)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsme dvě :) Už aby byl leden :)
   Nezdá :D Ale kdo by si stěžoval? :D I když je pravda, že by ten TAG chtěl trochu aktualizovat. Určitě byl vymyšlení, když bylo mnohem méně sérií.

   Vymazat
 2. No jo, to mi zase přípomíná, že musím Teen Wolf začít sledovat. Asi před rokem jsem zkoukla prvních pět dílů a pak na to nějak zapoměla. Nejvíc mě láká Stiles, nebo teda spíš Dylan, protože jsem si ho hrozně oblíbila v Labyrintu<3
  No jo, myslím, že po tomhle tagu to opravdu začnu sledovat :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak jestli budeš konečně doopravdy pokračovat ve sledování, budu to považovat za předvánoční zázrak...

   Vymazat

Děkuji za krásný komentář :)