28. 5. 2018

Unboxing #95


Dneska jsem byla do rána nervní. Pošťák mi měl přivést recenzní výtisk od Joty a já musela k doktoru. Takže jsem se pochopitelně obávala, že ho prošvihnu. Naštěstí pro mě přijel nečekaně brzy a tak vás tu teď mohu otravovat unboxingem.Nabídka recenzních výtisku byla tentokrát docela velká. Mě zaujaly dvě knihy, ale nakonec jsem zažádala o knihu Chovejte se jako kočka od Stéphane Garnier. Myslím, že není třeba nějak obsáhle vysvětlovat proč. Jakmile někde vidím "kočka", neznám bratra.

Jelikož byl dnešek docela pracovní, tak jsem zatím přečetla jen kousek, ale vypadá to opravdu dobře. Plánuji ji dneska přečíst, takže v dohledné době by mohla být recenze. Snad do konce týdne.


Kočka je váš nejlepší kouč!
Svobodná, klidná, zvědavá, pozorující, odolná, elegantní, charismatická, hrdá, nezávislá...

Kočka všechno pochopila, dělejme to jako ona! Tato samozřejmost inspirovala Stéphana Garniera k napsání příručky o osobním rozvoji pojaté jinak než podobné knihy. Kočka je svobodná, klidná, pozorující, opatrná, elegantní, charismatická, samostatná, hrdá, nezávislá… Má tolik záviděníhodných vlastností, které můžete snadno rozvíjet, když se jí budete inspirovat ve svém každodenním životě.

Nechejte se tedy vést Stéphanem Garnierem a jeho společníkem Ziggym, kteří vám krok po kroku vysvětlí, jak pozorováním vaší kočky zlepšit svůj život. Buďte i vy zvědaví, buďte zen a nároční. Záleží na vás, jak budete jednat, myslet, očekávat! Už nebudete podléhat rozkazům ani tlakům všedního života! V kanceláři, v rodině nebo mezi přáteli vám kočka pomůže lépe zvládat stres, tříbit vaši nezávislost, zvyšovat vaše charisma…

Stéphane Garnier a Ziggy nám nabízejí udivující příručku nabitou vynalézavostí, kočičími větami a mazanými radami… které vám změní život!

První kniha inspirovaná kočkou, která vám poradí, jak lépe žít všední život!

1 komentář:

Děkuji za krásný komentář :)