11. 5. 2018

Unboxing #92

Ve středu mi přišel dlouho očekávaný balíček od Euromedie a nějak jsem z toho nadšení zapomněla zveřejnit unboxing.První knihou je Psáno životem od Lucy Keating. A jelikož je to docela krátká kniha, 250 stran, tak už ji mám přečtenou. A jakmile trochu pokročím s maturitníma otázkami z ekonomiky, vrhnu se na recenzi.


Annabellin život byl vždy dokonalý s velkým D. Ale to jen do chvíle, kdy k nim do školy zavítala slavná spisovatelka Lucy Keatingová, která tvrdí, že je jen hlavní hrdinkou jejího příběhu, že je postavou, kterou sama vytvořila. A bohužel se ukáže, Lucy má pravdu a celý Annabellin život je v jejích rukou a bude se vyvíjet tak, jak se paní spisovatelce zachce.

Jenže Annabell odmítá žít podle druhých. Proto se pokouší najít způsob, jak napsat svůj vlastní příběh, vzít svůj život do vlastních rukou a bojovat za lásku a svobodu. Podaří se jí to, anebo bude mít poslední slovo Lucy?


Druhou knížkou je Holka na suchu od Laury Silverman. Jsem teprve ve třetí kapitole a zatím to nijak výjimečně nevypadá, ale uvidím. Začátky nikdy nejsou zajímavé.


Anise Sawyerová nechtěla nic než strávit celé léto s přáteli – surfovat, chodit na rybí tacos a pořádat večírky na pláži. Ale pak rodinná tragédie donutí Anisu vydat se do Nebrasky postarat se o příbuzné a vypořádat se s vlastními démony včetně matky, která kdysi rodinu opustila. A situaci zkomplikuje i jednoruký charismatický skater Lincoln, který Anise ukáže, že i bez vln se dá jezdit v oblacích. Přesto mladá dívka touží po jediném – vrátit se domů, k moři, k přátelům… jenže to znamená odvrátit se od těch, které miluje a kteří milují ji.

2 komentáře:

Děkuji za krásný komentář :)