15. 5. 2018

Cizinka #1

Těžko uvěřit, ale už jsou to dva roky od doby co vyšly omalovánky Cizinky a já od té doby vybarvuji. Ale stále je ještě nemám dovybarvené celé, ale už se začínám blížit.

Každopádně jsem vám kdysi dávno - ano, pravděpodobně je to víc než rok - slíbila, že sem dám své vymalované výtvory. Těžko říct, proč mi to trvalo tak dlouho. Popravdě jsem se k tomu chystala už mnohokrát, ale vždycky se v poslední chvíli objevil článek, který byl přednější.

Dneska ale není žádný důležitější článek, který by mi v tom zabránil. Nebo je, ale jsem tak ponořená v ekonomice, že nemám čas na články s myšlenkou.

Přidávám sem tedy první čtyři obrázky a doufám, že se budou líbit. Na těchto omalovánkách mi hodně záleží, takže jsem se snažila a řekla bych, že výtvory nevypadají zle. Ale je mi jasné, že na tu nádheru, kterou vídám na Pinterestu a Instagramu to nemá.


3 komentáře:

 1. máš je velmi pěkně vymalované :)

  OdpovědětVymazat
 2. ja radeji ani nemyslim na to, jak dlouho mam doma vsechny svoje omalovanky... z pocatku me to strasne bavilo, ale toho casu je tak malo... az nejake dokoncim cele, asi to bude chtit oslavu :-P

  OdpovědětVymazat
 3. Omalovánky neomalovávám, ale nedávno jsem narazila na opravdu krásné s motivy Hry o trůny, tak tomu možná šanci dám :)
  Jinak ten druhý obrázek se mi moc líbí :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za krásný komentář :)