30. 4. 2018

Unboxing #90


A prokletí jednoho balíčku za den pokračuje. Evidentně mi asi bude vážně chodit jeden balíček denně a já budu blog zamořovat unboxingy. Ale co, aspoň ten jeden. Zvlášť ten dnešní z Euromedie mě neskutečně potěšil.


Ale ještě než se na tajemství balíčku vrhneme, tak jsem se po komentáři od Katie rozhodla přidávat do unboxingů i anotace ke knížkám. Hádám, že dnešní kniha je tak profláklá, že jí budete nejspíš znát všichni, ale ostatní nejsou.


Jedná se o reading copy knihy Jedna želva za druhou od Johna Greena. A popravdě jsem ráda, že mám tuhle neoficiální verzi, protože "odznáček" na kterém je, že se jedná právě o reading copy je menší a míň výrazný než zlatý na kterém je napsáno světový bestseller na oficiální verzi. I když to je stejně jen detail hlavně že knihu mám. Ale i tak mě docela irituje, že je mnohem větší ne všechny ostatní knihy od Yoli, neladí mi v poličce :D

Ale teď už přímo ke knize. Sice mi přišla dneska, ale je to nový John Green a má jen něco málo přes 200 stran, takže jsem neodolala a hned začala číst. A taky ji dočetla. Jakmile dopíšu tento článek, tak jdu psát recenzi, ale prozradím vám malý hodnotící spoiler - budu mluvit v superlativech.


Šestnáctiletá Aza neměla vůbec v plánu pídit se po tajemstvích uprchlého miliardáře Rusella Picketta, ale v sázce je sto tisíc dolarů a její nejlepší a nejstatečnější kamarádka Daisy, se nemůže dočkat, až se společně pustí do vyšetřování.

Aza se opravdu snaží. Snaží se být dobrou dcerou, skvělou kamarádkou, vzornou studentkou, a taky schopnou vyšetřovatelkou. Zároveň však bojuje s nekončícím vírem svých vlastních myšlenek, kterým není schopná poručit…

Dlouho očekávaný návrat úspěšného autora bestsellerů Johna Greena, v němž se inspiroval svými vlastními zkušenostmi s mentální poruchou.

2 komentáře:

  1. Páni, tak to se těším na recenzi.

    OdpovědětVymazat
  2. O knihe som už počula, ale od Greena som ešte nič nečítala a akosi sa mi do jeho kníh nechce. Každopádne prajem príjemné čítanie a teším sa na recenziu :-)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za krásný komentář :)