2. 4. 2018

Sociální šílenství


Tenhle nápad mám v hlavě už delší dobu, ale zatím jsem se nedokopala k tomu, abych ho zrealizovala. Tedy až do teď. Popravdě je to částečně proto, že si nejsem jistá, jestli u vás budou tyhle články oblíbené, ale všechno se musí zkusit, ne? 


A o co by se tedy jednalo? V každém článku si vezmu jednu ze sociálních sítí a rozeberu ji. U těch známějších se nebudu moc zabývat tím, jak fungují, ale u těch míň známějších ano. Ale především vám napíšu, jestli sociální síť používám, proč, jak mi vyhovuje, co bych změnila, co bych přidala a co mi na síti nevyhovuje. 

Samozřejmě přidám příklad lidí, které na daných sociálních sítích sleduji a vzhledem k tomu, že propagace je důležitá, tak i svoje jméno pod kterým na síti vystupuji (ano, už jsme u toho postranního motivu.) a rozhodně budu ráda, když mi pod každým článkem zanecháte svoje přezdívky. 

Jak už jsem řekla, nevím jestli vás to bude zajímat, ale snad ano. A možná, že nakonec bude článek ještě obsáhlejší pokud mě napadne (nebo vás napadne), co jiného bych do článku mohla dát.

Neřekla bych, že publikování těchto článků bude nějak pravidelné, spíše když budu mít náladu. A jelikož sociální sítě neustále přibývají, nejspíš téma nikdy nevyčerpám. I když samozřejmě také záleží na vašem ohlasu. Pokud články nebudou nikoho zajímat, tak svou energii věnuji něčemu jinému.

Takže, co myslíte? Zajímá vás můj názor na sociální sítě?

3 komentáře:

  1. Myslím, že by to mohlo byť fajn a aspoň dostanem nové tipy na zaujímavých ľudí/účty :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Čekala jsem, že tu najdu nějaký postřeh nebo nějakou příhodu co se ti stala na sociálních sítí a ono ne .. každopádně myslím, že nápad je to dobrý, za zkoušku nic nedáš =)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za krásný komentář :)