28. 3. 2018

Unboxing #86

A další unboxing je na světě. Vlastně jen díky tomu, že jsem měla od pondělí plno práce, která bohužel nepočkala, nejsou dva. Ale dost mých řečí, pojďme na to.

První balíček mi přišel v pondělí od Omegy.Jedná se o První život od Geny Showalter. A ve zkratce je příběh o tom, že život začíná teprve po smrti, což zní zajímavě a jelikož mám teď několik dní volno od školy, rozhodně ji do pondělí přečtu. Doufám.


A druhý balíček mi přišel dneska a to od Euromedie.


Tentokrát jsem si vybrala knihu Ready Player One s filmovou obálkou od Ernesta Clinea. A musím se přiznat, že nevím o čem kniha je. Ona je totiž tak profláklá, že jsem viděla název a hned po ní skočila. Mám tedy dojem, že mnoho z vás ví o knize víc než já. Ale brzy to zjistím a napíšu recenzi. Taky doufám, že knihu přečtu někdy během následujících pěti dnů.
5 komentářů:

 1. První život má vážně nádhernou obálku:).
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
 2. Užij si čtení Kristý. Po Prvním životě jsem pokukovala, tak jsem zvědavá na recenzi. A Ready Player One jsem pro KK recenzovala když vyšel v tom obnoveném vydání někdy před dvěma lety, a bylo to fakt zajímavé čtení. Ke konci jsem skoro nestíhala obracet stránky, bylo to neskutečně napínavé a hodně sugestivní. Na knížku docela vzpomínám, tak snad v Tobě zanechá podobně silné dojmy :) Měj se moc hezky :)

  OdpovědětVymazat
 3. ready player one mam v obalce v te cerveno zlute verzi... taky bych to mela precist, at pak muzu mrknout na film :-D

  OdpovědětVymazat
 4. Knihu mám v pláne už dlhšie, rada by som si neskôr pozrela aj film a porovnala knihu s filmom, tak dúfam, že sa mi to podarí :D

  OdpovědětVymazat
 5. Ani jednu knihu neznám, každopádně přeji hezké čtení :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za krásný komentář :)