19. 12. 2017

Unboxing #74

Přidávám unboxing dvou balíčků od Omegy, který už tu měl dávno být. Něco mi říká, že první mi přišel už... před třemi týdny? Asi to tak bude a druhý minulý týden. U obou dvou jsem v rychlosti ve tmě nafotila krabice, ale knihy jsem chtěla vyfotit za světla. Jenže jsem pak přicházela domů za tmy nebo jsem pro změnu zapomněla. Výsledkem tedy je, že je tu unboxing až teď, ale vy mi to jistě odpustíte. Přeci jen to není moje chyba... ne úplně.


Hluboký hrob - Dítě útesu od Camilly a Vivecy Sten je úvodní díl hororové trilogie pro děti. Právě to mě na knize zaujalo nejvíce. Momentálně už je několik týdnů přečtená a před chvilkou jsem na ni dopsala recenzi, takže do konce roku bude určitě na blogu.


Další knihou byl skutečný příběh, který prožila samotná autorka, Jessica Koch. Kniha se jmenuje Blízko obzoru a moje pocity z ní se prostě nedají popsat pár větami. Naštěstí mám i na tuhle knihu už napsanou recenzi, která by se tu taky měla objevit do konce roku.


A opět se vracím k dětské knize. Manolito a blbeček, šestý díl ze série od Elviry Lindo. Popravdě je v podstatě skoro stejná jako předchozí díly, ale přeci jen trošku odlišná. I na tuhle knížku mám už recenzi a opět se ji pokusím dát na blog do konce roku.


Sedmé dítě od Erika Valeura je kniha na kterou jsem se neskutečně těšila, ale dopadlo to všelijak. Ale všechno se dozvíte v recenzi, kterou snad napíšu až dopíšu tento článek.


Maskované město od Genevieve Cogman je druhým dílem ze série. A jako obvykle jsem první bohužel nečetla. To je důvod, proč jsem se do čtení knihy zatím ještě nepustila, ale určitě to brzy napravím. Je lákavá.
Ty od Stephana R. Meiera. Zrovna včera jsem začala knihu číst. Respektive přečetla jsem prolog a pak úplně vytuhla. Ale zatím to nevypadalo špatně, tak kdo ví, jak to bude dál.


Přísně tajná od Janet Evanovich je detektivka... aspoň tedy doufám, že se nepletu. Mám to teď trošinku pomotané. Každopádně jsem jako obvykle zvědavá.


A Bounty od Michaela Byrnese je.. thriller? Aspoň myslím. Vlastně si už ani nevzpomínám co mě na knize tolik zaujalo, ale něco to být muselo.


A nakonec od mojí oblíbené spisovatelky Diany Gabaldon něco jako návod jak psát milostné scény, Dávám ty své tělo. Neodolala jsem a knihu přečetla v neděli a hned napsala recenzi, kterou jsem zveřejnila včera. Takže pokud se o knihu zajímáte, běžte si přečíst recenzi.


2 komentáře:

  1. Téda to je pekná zbierka nových kníh :D Maskované město má krásnu obálku :-) Inak knihy moc nepoznám, takže sa teším na tvoj názor na ne :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Super přírůstky. Tak ať se líbí :-D

    OdpovědětVymazat

Děkuji za krásný komentář :)