12. 11. 2017

Unboxing #73


Samotnou mě to překvapuje, ale stále žiju. Vím, že byl blog docela prázdný, ale moje praxe je něco příšerného. Naštěstí už je po ní, takže se budu moc věnovat blogu. Nebo spíš těm restům, co se mi tu nakupily.

Tím prvním je unboxing. Během minulého týdne mi přišly tři balíčky, ale jak říkám, byla jsem mrtvá. Dojít na poštu byl pro mě tedy nadlidský víkend a tak jsem musela počkat do pátku. V pátek jsem konečně měla všechny u sebe, ale světlo bylo katastrofální. Tak jsem jen v rychlosti nafotila krabice a řekla si, že unboxing nafotím až v sobotu. Jenže v sobotu bylo světlo stejné. Dneska to nebylo o moc lepší, ale už jsem chtěla knížky konečně nafotit, tak jsem to nějak udělala.


V bílém balíčku se skrývala výhra z Halloweenské soutěže na blogu Kate Story. Konkrétně se jedná o knihu Návrat z temnoty od Liz Coley. Bohužel netuším, kdy se k ní dostanu, ale doufám, že brzy.

Kate balíček doplnila skvělým přáním a sladkostmi. Hrozně moc se mi líbí oční bulvy. Na jednu stranu ybch je nejraději hned snědla, ale prostě se mi líbí :D 


V druhém balíčku byl recenzní výtisk od Moby. Jak Terka Mikulová poznamenala na svém Facebooku, rozdělování recenzáků od Moby je stejné, jako když se někde objeví máslo ve slevě. Ale já jsem nějakým zázrakem získala knížku O dívce Grace od Anthonyho Doerra. 


A v největším balíčku byly recenzáky od Omegy. Jako první jsem vyndala knihu Zimní lidé od Jennifera McMahona. Tu jsem přečetla včera a musím říct, že mě dost překvapila. Ale víc vám povím v recenzi, která bude... popravdě netuším kdy, snad do konce listopadu.


Na první pohled to nevypadá, ale zajímá mě historie. Jen ne ta česká, není v ní nic zajímavého. Ale čarodějnické prosecy jsou prostě skvělé... tedy hrozné, ale skvělé. Proto není překvapením, že jsem v balíčku našla i knihu Čarodějnice Salem, 1692 od Stacy Schiff. Jsem teprve na začátku, ale zatím je dobrá.


A to nejlepší na konec. Třetí díl mojí oblíbené série, Mořeplavec od Diany Gabaldon. Na tohle zlatíčko jsem se neskutečně těšila, Cizinka je prostě nej! A vážně nevím, co jinému k tomu dodat. Nepochybuji o tom, že si Mořeplavce zamiluji stejně jako Cizinku a Vážku v jantaru.


5 komentářů:

 1. Návrat z temnoty je úžasná knížka, nebo alespoň mě hodně bavila. :)
  O dívce Grace, Zimní lidé a Čarodejnice vypadají hodně dobře.
  A k Cizince už bych se taky měla konečně dostat! :D

  Fandom Before Blood CZ

  OdpovědětVymazat
 2. Jéé samé krásne knihy, to je super :D Teda nečítala som ani jednu, ale vyzerajú super. Od Kate mi tiež prišiel balíček, ja som vyhrala sladkosti, odznaky a zopár drobností a inak tie oči sú mňamka, čokoládové, fajnotka :D

  OdpovědětVymazat
 3. Moc krásný výherní balíček a ostatní balíčky také, krásné knihy, přeji hezké čtení

  OdpovědětVymazat
 4. Já chci taky Mořeplavce. Do dneška běžela soutěž. Tak čekám na výsledky, i když si absolutně nefandím. Ale co kdyby. A když nic, tk hned objednávám :-D

  OdpovědětVymazat
 5. Knížku O dívce Grace jsem zaregistrovala díky knihománii a mám ji určitě v plánu. A Salem vůbec nevypadá špatně, taky mám ráda historii.:)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za krásný komentář :)