26. 10. 2017

Unboxing #72

V pondělí mi přišel balíček, jenže nikdo nebyl doma. Vlivem okolností jsem si ho mohla rozbalit až v úterý večer a světlo bylo příšerné, takže jsem jen tak nějak bleskově vyfotila naprosto rozostřeně krabici. Pak přišla středa, to jsem už nafotila i knížky, ale mobil z nějakého důvodu nespolupracoval a nechtěly se objevit na internetovým úložišti. Technika mě jednoduše nenávidí.

Ale dneska už jsme uzavřeli takové křehké příměří a jelikož mi přišel další balíček, aspoň nemusím dělat dva unboxingy v jednom týdnu. Pojďme na ten první dlouho očekávání s naprosto úžasnými knížkami balíček od Omegy.
Opravdu jsem se na tyhle dvě knížky těšila, a modlila se ke všemu co mě napadlo, abych je dostala na recenzi. Myslím, že naprosto přesně víte o kterých dvou skvostech mluvím, ale pro jistotu bych je měla představit.

Rychleji mluvit nedokážu od Lauren Graham. Jako fanynka Gilmorek jsem si knihu nemohla nechat ujít a jsem tedy ráda, že ke mně v tak brzké době doputovala. A jelikož jsem neodolala, tak jsem ji včera přečetla a moje reakce? Asi bych měla počkat na recenzi, ale jelikož ta asi jen tak nebude, vzhledem k tomu, kolik recenzí musím zveřejnit, tak vám prozradím, že jsem z knížky i po přečtení pořád nadšená.


A druhou je Jak se točí Cizinka - Oficiální průvodce první a druhou sérií od Tary Bennett. A i v tuhle knížku jsem doufala, protože jak seriál, tak knihy jsou moje srdcovka (já vím, já vím, říkám to tak o polovině knížek a seriálů, ale nemůžu si pomoci, lidé tvoří úžasné věci :D). 

Jelikož jsem nemocná a v zájmu rychlého uzdravení se nemůžu hnout z dobu, přečetla jsem včera i tohoto průvodce a jsem jednoduše ohromená. Obzvláště těma všemi fotografiemi. Je jimi opravdu nadupaná. Být jich tam víc, byla by nejspíš považována za obrázkovou knihu. Samozřejmě že fotografie nejsou to jediné, co jsem v knize našla, ale musím si nechat něco na recenzi, no ne? 


Asi před měsícem mi přišla nečekaná nabídka od Megaknih, kterou prostě nešlo odmítnout. Nebo asi šlo, ale znáte mě. Moje mysl je tak slabá...


Dostala se ke mně tedy kniha Oprawme se od Stanislava Skřičky, která by měla být o RAW stravování... aspoň teda doufám, že jsem to nepochopila špatně :D Tuhle knihu jsem skutečně ještě nestihla přečíst, jelikož dnes byla na pořadu dne už jiná, ale aspoň jsem ji zběžně prolistovala. A graficky vypadá opravdu skvěle, vlastně o 100% předčila moje očekávání a to jsem ji skutečně jen tak prolétla.

Ke knížce jsem dostala typickou samolepku (vážně už nevím, kolik jich mám... jsou skvělé, ale podle mě by to chtělo nějakou změnu nebo aspoň rozšířit sortiment) a záložku. Právě u záložky jsem doufala, že dostanu tu úplně nejnovější, ale bohužel jsem dostala tuto, která je úžasná, ale také už jich mám několik. No, určitě se ke mně časem dostane. Navíc si jsem jistá, že před Vánocemi budu určitě něco objednávat, tak snad..4 komentáře:

 1. Moc pěkné nové kousky:) Na všechny jsem zvědavá, tak přeji hezké čtení a těším se na recenze :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já byla spoustou informací z Cizinky překvapená :-D

  OdpovědětVymazat
 3. Knihy vyzerajú super, zaujal ma najmä titul Ako sa točí Cudzinka :-) :-)

  OdpovědětVymazat
 4. O nové knize od Lauren Graham jsem věděla a něco malo četla, samozřejmě senmoc těším na recenzi. Ale k Cizince mi nějak unikla, samozřejmě se též těším na recenzi a asi si ji příští měsíc i pořídím :).

  OdpovědětVymazat

Děkuji za krásný komentář :)