14. 10. 2017

Unboxing #70


V pátek mi přišel dlouho očekávaný balíček od Omegy. Dvoukilovej! Pukala jsem zvědavostí, ale s mým štěstím, jsem si ho mohla vyzvednout až dneska. Ale pořád lepší, než kdybych musela čekat až do pondělí :)

A můj podzimní maraton v thrillerech od Omegy pokračuje Stromem lží od Frances Hardinge. I když tohle je podle anotace i fantasy, takže už se zase trošku vracím ke svému nejmilovanějšímu žánru. Popravdě jsem ale dost zvědavá, jak bude vypadat kombinace thrilleru a fantasy. Pokud můžu soudit podle anotace, bude to něco.


Temní muži od Jense Henrika Jensena je druhý díl knihy Oběšení psi. Prví díl jsem nečetla a ani to neplánuji, protože ten název mi stačí, aby mě odradil. Sice nevím o čem první díl je, ale popravdě se mi to ani nechce moc zjišťovat. Nemyslím si, že u thrilleru, a tohle je rozhodně thriller, by hrozilo, že příběh nepochopím, takže si vystačím s Temními muži.


A poslední je druhý díl Letopisů rodu Shannara, Shannarovy elfíny od Terryho Brookse. Tohle jsem jednoduše nemohla jen tak přeskočit. Tahle série ať už v knižní nebo seriálové podobě je moje srdcovka. Čistá fantasy, kterou si určitě užiju. Jen mě trošku štve, že mi nebude druhý díl ladit k prvním, ale myslím, že Omega dodatečně vydává nebo vydala i první díl v hardbacku, takže to můžu kdykoli napravit.


3 komentáře:

 1. Moc pěkné nové kousky :) Strom lží mi přišel také a už se těším, až se do něj pustím :) Hezké čtení :)

  OdpovědětVymazat
 2. Samá hezčí obálka :-D Hlavně ať se líbí...

  OdpovědětVymazat
 3. První dvě mi nic neříkají, ape na poslední jsem koukala ve čtvrtek v knihách a odolávala a naštěstí odolala. Seriál jsem si zamilovala, takže si knihu stejně koupím časem.
  Přeji hezké čtení a těším se na recenze, té poslední úplně nejvíc.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za krásný komentář :)