6. 10. 2017

Unboxing #69

 


Mám tu další unboxing a tenhle měsíc rozhodně ne poslední. Aspoň doufám. Asi bych teď měla pro jistotu zaklepat na dřevo, známe přece Českou poštu.

První balíček mi přišel ve středu, ale já jsem si ho vyzvedla až ve čtvrtek a světlo mi vůbec nepřálo, takže jsem jen rychle vyfotila krabici a zbytek focení nechala na dnešek. A jedná se o recenzák od Omegy.


Od Omegy mi má přijít víc knih, takže jsem si nebyla jistá, která se v balíčku objeví. A objevil se tam další thriller, tentokrát Nejhorší noční můra Brendy Novak. Podle anotace to působí dost neobvykle, takže jsem zvědavá.

A druhý balíček mi přišel dneska a jedná se o recenzák od Martinusu. 


Nejdřív z obálky vypadla záložky a pak nádherné knihomolské tetovačky. Popravdě jsem smývatelné tetování neměla už hodně dlouho a nevím tedy jestli je využiji nebo někomu dám, ale vypadají skvěle. 


A kniha. Měla jsem si vybrat z novinek, jenže tam byly samé druhé díly, které působily naprosto skvěle, ale já nečetla první. Naštěstí jsem objevila Verum od Courtney Cole. To je sice také druhý díl, ale první, Nocte, mám od minulých Vánoc doma, tak si ji aspoň konečně přečtu a hned navážu druhým dílem.


5 komentářů:

 1. Ani jedna kniha mi nic neříká, ale přeji ať se dobře čte a těším se na recenze.

  OdpovědětVymazat
 2. Nejhorší noční můra mi taky dorazila, mimochodem, má fakt nádhernou obálku :-))
  Ať se líbí :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Verum asi taky zkusím. Půjčím si ho pak od kolegyně...

  OdpovědětVymazat
 4. Moc pěkné nové kousky :) Nocte je skvělá kniha, doporučuji :) Už se těším na Verum :) Hezké čtení :)

  OdpovědětVymazat
 5. Nocte poznám, aj keď som ešte nečítala a obálka na dvojku mi hneď pripomenula Nocte takže som uhádla, že je to pokračovanie :D Knihy vyzerajú super, aspoň sa dostaneš vďaka tejto dvojke k neprečítanej knihe zo svojej knižnice :D

  OdpovědětVymazat

Děkuji za krásný komentář :)