3. 10. 2017

Doplněk pro Beznadějnou
Jak jste si mohly všimnout, občas se na Beznadějné objevila nějaká ta recenze na téma, které nebylo úplně knižní. Jelikož jsem se začala začátkem roku mnohem víc zajímat o módu a kosmetiku (nebo jsem spíše dostala chuť na tohle téma psát), rozhodla jsem se o tom psát na blog.

Původní plán byl takový, že založím společný blog s Kate, ale z toho sešlo. Pak jsem chtěla udělat nový blog, ale pak mi to přišlo zbytečné, takže jsem se rozhodla rozšířit tématické okruhu tohoto blogu. Ale o víkendu jsem si uvědomila, že je to blbost. Některým blogům funguje knižní a módní tématika dohromady, jenže tohle není jen knižní blog a už tak tu je docela dost článků, takže přidat ještě další... bylo by to tu naprosto přeplněné.

Takže jsem se vrátila k původnímu nápadu udělat novej blog. Nebo ne úplně nový blog, je to takový doplňkový blog k Beznadějné, proto jsem ho také pojmenovala Beznadějná ve světě módy. Zatím budu všechno dodělávat, takže ještě pár týdnů asi nebude vypadat tak, jak bych si to představovala, ale už je na světě. A zkopírovala jsem tam právě některé ty články, které jsem psala tady.

A jelikož je to tedy jen rozšíření, nechávám si stejnou Facebookovou stránku, stejný Twitter i Instagram pro oba dva blogy. Stejně je občas skoro nepoužívám.

Takže pokud máte zájem sledovat i blog, kde se pokusím psát o módě a kosmetice, budu jen a jen ráda. Pokud zájem nemáte, tak to naprosto chápu a budu ráda, když zůstanete u sledování tohoto blogu.

Ještě by to chtělo také adresu že? No, jelikož jsem originální člověk, tak blog najdete na adrese kaderovakristyna.blogspot.cz :D

2 komentáře:

  1. Myslím, že je to dobré rozhodnutie dať tejto téme samostatný priestor, ako si sama napísala, už tak toto nie je čisto knižný blog a priveľa tém je niekedy na škodu :-) Ja osobne sa o kozmetiku ako takú a módu veľmi nezaujímam, takže dúfam, že sa nenahneváš, ak ostanem priaznivcom skôr tohto hlavného blogu (samozrejme nevylučujem, že si nejaký článok prečítam a okomentujem, možno sa ti podarí ma zaujať a začnem sa o tieto veci zaujímať :D ).

    OdpovědětVymazat
  2. Hezký nápad, určitě tam občas mrknu. :-)
    O módů se zajímám a bude zajímavé si trochu rozšířit obzor nebo přečíst recenzi.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za krásný komentář :)