17. 8. 2017

Unboxing #63Včera jsem hodila na blog recenzi na Blackout a uvědomila jsem si, že jsme sem vůbec nedala unboxing. Teď je na něj už trochu pozdě, ale přemýšlím, jestli má vůbec cenu je dávat na blog nebo jestli bych je neměla dávat jen na Instagram? Nějak si tím nejsem jistá.


A než zase zapomenu, tak jsem dostala dvě nové knížky na recenzi. Jednu v úterý a druhou ve středu. Jenže bylo zataženo a fotky nevypadaly vůbec dobře a já nedokázala vydržet a nerozbalit je, takže dneska ukazuju jen knížky bez balíčku, ale pochybuji, že by to někomu vadilo.

První balíček byl od Joty a v něm se skrýval nejnovější Doctor Who. V poslední době jsem si ho hodně oblíbila, takže jsem, jako obvykle, nedokázala odolat. 


Druhý balíček, který přišel překvapivě rychle, byl z Martinusu. Tentokrát jsem v něm neobjevila žádné knihomolské věcičky, ale to vůbec nevadí, jelikož knížka mi to bohatě vynahradí. Jedná se o Paní půlnoci od Cassandry Clare a já jsem ní moc zvědavá. Zvlášť, když jsem ani nečetla anotaci, ale je to od Cassandry Clare z mého oblíbeného světa, takže určitě nebude špatná. 

I když popravdě absolutně nechápu, proč Nástroje smrti vyšli u Knižního klubu, Mechanické stroje u Yoli a Temné lsti vychází u Slovartu. Tedy na obsah to není podstatné, ale v knihovně by to ladilo mnohem lépe, kdyby bylo vše od jednoho nakladatelství. 


5 komentářů:

 1. Ooo, Paní půlnoci. Stále se rozmýšlím, jestli se do toho pustit nebo počkat až bude série celá :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Ani jedna z knih mě neláká, i tak si ráda přečtu tvou recenzi na paní půlnoci :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Pekné prírastky, Polnočnú dámu som čítala a mám ju doma, nie je to zlá kniha, i keď mne tam chýbalo trošku viac akcie, každopádne je to dobré čítanie :-)

  OdpovědětVymazat
 4. to mi nedělej ... tu Paní půlnoci ti teda brutálně závidím :) ... ale už se na ni taky chystám :)

  OdpovědětVymazat
 5. Senzační knihy, po DW jsem pokukovala v knihách, zatím odolala. Druhou mám, ale ještě nečetla.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za krásný komentář :)