31. 7. 2017

YouTube chvilka
Na YouTube je mnoho videí a YouTuberů, kteří stojí za podívání a ráda bych se s vámi o ně podělila. Proto tedy vznikla tato rubrika. Budu sem dávat videa, která mi přijdou zajímavé a hlavně se o nich zatím moc nemluvilo. I když nemám přehled o celé blogosféře, takže je možné, že některá videa budou známá, i když o tom nevím. 

Tyhle články se tu nebudou objevovat často, právě kvůli té originálnosti. V momentálně už mám v plánu dva příspěvky, ale to jen proto, že jsem tuhle rubriku hodně dlouho promýšlela. Hlavní ale je, že ke každému videu, které sem dám se pokusím napsat pár slov, něco jako můj názor. Nechci sem prostě hodit jen video a nechat to být, to by bylo příliš jednoduché.

Nevím, jestli vás to bude zajímat, možná vůbec ne. Ale jelikož těch článků nebude mnoho (pochybuji o tom, že dosáhnu jednoho článku za měsíc), tak to snad nemůže ničemu uškodit.

A co se týká coveru k této rubrice, má ho opět na svědomí Kate. Nějak jsem v poslední době líná tvořit grafiku, nehledě na to, že nemám moc času a Kate to prostě umí lépe.

To by bylo na úvod všechno a snad bude tato rubrika k něčemu. Jen doufám, že jste podle nadpisu nečekali, že budu natáčet videa, protože toho se asi nikdy nedočkáte. Jsem spíš blogovací typ :D

2 komentáře:

  1. Môže to byť zaujímavé, osobne YT nesledujem, teda žiadne knižné videá a podobne, takže možno možno začnem :D

    OdpovědětVymazat

Děkuji za krásný komentář :)