25. 7. 2017

Nechci

Dlouho tu nebylo žádné drabble. Popravdě jsem v květnu a v červnu ve škole psala hlavně drabble, takže jich mám plno, ale zatím jsem nenašla chuť je všechny přepsat a udělat k nim covery. Ale brzy to snad napravím... při nejhorším ve chvíli, kdy mi dojdou knížky na čtení.

Tohle drabble jsem objevila v konceptech. A jelikož se tu válí hodně dlouho, a já ho díky tomu, že jsem měla v konceptech opravdu bordel přehlídla, asi by si konečně zasloužilo spatřit světlo světa. Přijde mi, že není jedním z těch lepších drabble, ale zase tak příšerné není... myslím. Posuďte sami. Možná konečně dostanu nějakou kritiku... už je na čase, krásné komentáře mi pomalu začínají stoupat do hlavy :D 

A ano, vím, že ten název je opravdu pitomý, ale ani teď s odstupem nejsem schopna přijít na nic lepšího.
Nechci si stěžovat. Nechci plakat. Jen mu nechci ukázat, že jsem slabá. Že jsem přesně taková, jak si myslí. Já taková nejsem. Nejsem malá holka. Ale vím, co chci a co nechci. A rozhodně nechci ukázat svoji slabost před člověkem, který si mě neváží, který mi ublížil tolik, že nejsem schopna říct, jestli budu ještě někdy v klidu žít. On pro mě představoval bezpečí, ale spletla jsem se. On chtěl jen to, co jsem mu nechtěla dát. Byl to prostě hloupý lhář a já mu nedám najevo, jak moc mi ublížil, jak moc mě zranil. Takovou radost mu nikdy neudělám. 

3 komentáře:

  1. Toto je pekných pár motivačných riadkov, občas by si každá z nás mala povedať niečo takéto, či už ide o rozchod či problémy vo vzťahoch :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Není rozhodně tak špatné ale souhlasím, že máš stoprocentně lepší drabble než je toto.

    OdpovědětVymazat
  3. Dobré drabble, líbí se mi, vnitřní pocity, ze života.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za krásný komentář :)