Pages

Knihánkov


Dnes bych vám ráda představila Knihánkov, blog jehož autorkou je Rodaw. Jak už vám asi došlo, jedná se o knižní blog. Dle mého skromného názoru jeden z nejlepších blogů, který znám.

Rodaw pravým jménem Irenka Teplá je úžasná. Má ráda zvířátka, hlavně pejsky. Sama jich má doma pět a podle fotek a videí jsou to opravdu zlatíčka. Též má opravdu hodně ráda knihy, což dává smysl, protože vede knižní blog. A právě z knih má hodně ráda horory. Nesmím zapomenout na další její velkou lásku a to Titanic.

Momentálně už to není tak nezvyklé, ale Rodaw byla asi mezi prvními českými youtubery. A plno lidí si právě z ní vzalo příklad. Její knižní videa jsou totiž úžasná. A i když nerada říkám, že videa jednoho člověka jsou lepší než druhého, tak tady to jinak nejde. Irenčina videa jsou bezkonkurenční.

Hodně ráda je sleduju, protože jsou opravdu skvěle promyšlená a sestříhaná. Irča si s nimi dává velkou práci a výsledek stojí rozhodně za to. Její videa mi vždycky zvednou náladu, protože z nich přímo vychází energie.

Trochu vám přiblížím, jaká knižní videa Rodaw natáčí. Natáčí třeba Měsíční chvástačku, Týden s knížkou (který vlastně vymyslela), Měsíční lákačku a mnoho dalších videí.

Všechna videa kromě na youtube jsou zveřejněny i v Knihánkově. Tam bohužel nejsou moc často články, protože Irča dělá většinu věcí přes videa. Ať už recenze nebo měsíční chvástačky. Ale občas se tam také objeví nějaký ten článek, ve kterém většinou můžete najít úžasné fotky.

Irčin blog i videa jsou opravdu úžasná a já si je oblíbila. Pokud vás knihy zajímají a ještě jste na Irču nenarazili (čemuž se mi nechce věřit) určitě se mrkněte na její blog, YouTube kanál, facebook, instagram, ask… to je jedno. Irča je úžasná a jak ona tak její blog stojí za pozornost. Je plno skvělých blogerů i youtuberů a Rodaw je opravdu jedna z nejlepších.A ještě pár dalších fotek :)
Všechny fotografie či obrázky v tomto článků jsou majetkem Rodaw a zde se vyskytují s jejím svolením.


0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za krásný komentář :)