3. 5. 2018

Unboxing #91

Ano, je tu další unboxing. Tyhle dva balíčky mi přišly včera a tak trochu jsem doufala, že dneska dojde zbytek balíčků. Jednak proto, že jsem zvědavá na to, jaké knížky budou a pak, abych tu neustále nespamovala unboxingy. Ale jak to tak vypadá, pošťák dneska spí. Ale vůbec bych se nedivila, kdyby zbytek přišel zítra.

První balíček je od Albatrosmedia. Popravdě jsem si chvílemi myslela, že už ani nepřijde. Ale naštěstí dorazil.Asi vás nepřekvapí, že jsem požádala o poslední díl Harryho Pottera. Tomu se jednoduše nedalo odolat. Ještě ke všemu fialová obálka, nádhera. Teď už jen dokoupit druhý a čtvrtý díl a série bude kompletní. 


Dále v balíčku bylo Prohnilé město od Leigh Bardugo, což je pokračování Šesti vran. První díl mám doma od Vánoc, ale samozřejmě jsem si ho do teď nepřečetla. Ale včera už jsem začala, takže vážně doufám, že to bude tak dobré, jak všichni tvrdí a já se do druhého dílu pustím s nadšením.


Kazu Brekkerovi a jeho lidem se podařil nevídaný kousek, za který měli přislíbenou tučnou odměnu. Jenže místo toho, aby se o ni rozdělili, čekala na ně zrada. Proto musí napnout všechny své síly, aby získali to, co jim patří. V temných ulicích zkorumpovaného Ketterdamu se mezitím schyluje k válce. Nebezpečná smrtící droga jurda parem se tu stává předmětem boje o moc. Obstojí Kazova prohnanost proti nepřátelům a zůstanou mu jeho lidé vůbec věrni?


A druhý balíček byl od Grady. 


V balíčku tedy byly propagační materiály ke Světu knihy, záložka a slevový kód na 1+1 vstupenka zdarma, což bohužel nevyužiju. Ale i tak je to od nakladatelství milé.

A kniha... no vlastně se nejedná o knihu, ale o komix Motolkomix od Adama Kaliny. Tuhle jednohubku jsem přečetla včera a dneska nebo zítra se pustím do psaní recenze. 

Ale netuším, kdy jí hodím na blog, jelikož nechci, aby to tu byla jedna receze za druhou. I když střídání recenzí a unboxingů taky není nejlepší kombinace. Musím si najít chvíli i na jiné články.To nejlepší ze známého webového komiksu poprvé v knižní podobě! Hlavní hrdinové Donald a Brambora zdolávají úskalí studia na lékařské fakultě – možná se v nich uvidíte i vy. Medicína nemedicína, študáci i kantoři jsou všude stejní.

Motolkomix můžete sledovat na webových stránkách od roku 2010. Za dobu své existence dosáhl velké popularity nejen mezi studenty lékařských fakult, ale i dalšími vysokoškoláky.
Publikaci ocení zejména studenti medicíny a jejich učitelé, ale určitě udělá radost i na dalších vysokých školách.

Autor je absolventem 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. V současné době pracuje na Neurologické klinice 2. LF UK a Fakultní nemocnice Motol jako sekundární lékař. V práci se zajímá o epileptologii, epileptochirurgii, EEG a kávu


A dneska, v pátek, mi přišel ještě recenzní výtisk od Megaknih. Přišlo mi zbytečné kvůli jedné knize dělat další unboxing a tak jsem se rozhodla to přidat ještě k tomuto článku.


Než vám představím knížku, tak vám ukážu pár drobností, které jsem v balíčků našla. Samolepka a záložka už je tradiční, přičemž jsem opravdu ráda za tento motiv, protože ho ještě nemám. I tak mám ale dojem, že mi ještě jeden motiv chybí.

Dále jsem objevila malý kalendářík, který asi nevyužiju, ale kdo ví. A slevu 10% do Reserved. Popravdě obchod neznám, takže musím nejdřív mrknout a pak uvidím, jestli slevu vůbec využiju. 


A teď už k samotné knížce. Jedná se o Krutou krása od Rosamund Hodge. Je to reteling na Krásku a zvíře a to jsem si rozhodně nemohla nechat ujít. 

Docela mě překvapilo, že má kniha jen 250 stran, ale nevadí. Vsadím se, že další díly budou určitě delší. Každopádně plán na sobotu je jasný.


Již od narození byla Nyx zaslíbená krutému vládci svého království. A také už od narození trénovala, jak ho zabít. V den svých sedmnáctých narozenin odchází do paláce, aby se provdala za netvora. A má jasný plán, zabít ho a ukončit jeho devět set trvající vládu. Ovšem panovník ji od samého začátku překvapuje a přitahuje a jeho sídlo není tím pochmurným místem, o kterém jí rodiče vyprávěli. Ovšem aby zůstala loajální své rodině, stejně ho musí zabít! Anebo ne?

5 komentářů:

 1. Proč mě každý trápí s tím Harrym? :-D Já chci taky :-P

  OdpovědětVymazat
 2. Ta reedice je boží :) Ale odolávám, mám ty samé obálky v AJ :)

  OdpovědětVymazat
 3. Pěkné kousky :) Moc se mi líbí reedice Harryho, asi si ji taky pořídím :) A Krutá krása mi zrovna přišla :) Hezké čtení :)

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné knížky, obzvláště se mi líbí nová obálka Harryho Pottera.

  OdpovědětVymazat
 5. Páni to je super, HP je ako vždy skveký prírastok :D Kráľovstvo podvodníkov mi tiež nedávno prišlo a som veľmi zvedavá na ukončenie tohto príbehu, jednotka sa mi veľmi páčila :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za krásný komentář :)