27. 4. 2018

Unboxing #89Netuším jak se to stalo, ale čekám opravdu velkou nálož balíčků, takže to tu asi bude plné unboxingů. Trochu jsem doufala, že by mi mohla většina přijít dneska, ale zatím to vypadá, že mi chodí jeden balíček denně. Ale kdo ví co bude v pondělí.

Zatím tu mám tedy dva balíčky. Jeden mi přišel ve čtvrtek a druhý dnes. Netřeba říkat, že jsem v podstatě stepovala u dveří a čekala jen na to až zazvoní zvonek.

Ve včerejším balíčku se skrýval recenzní výtisk od nakladatelství Jota. 


Konkrétně se jedná o knihu Žena, která nemohla křičet od Christiny Dodd. Zprvu mě sice odradila obálka, která je podle mě dost hrozná, ale po přečtení anotace jsem měla dojem, že to rozhodně nebude případ příběhu, který ukrývá.

Když to shrnu, tak je kniha především o pomstě a o lásce. Nebo aspoň tak to vyplývá z anotace. Určitě v tom bude mnohem více, ale to vám budu moc říct až po přečtení. 

Zatím jsem totiž přečetla jen čtyři kapitoly, což rozhodně nestačí k tomu, abych si udělala názor, který by měl nějakou váhu.


A druhý balíček je od nakladatelství Omega.


Jednou z knih je Černá ruka od Stephana Talty. A pravděpodobně to je detektivka možná s menším nádechem thrilleru, kde se detektiv snaží dopadnout organizaci Černá ruka. A... no prostě se těším. Detektivku jsem už dlouho nečetla.


A posledním přírůstkem pro tento týden je Ochránce od G X Todda. Kniha je označená jako postapokalyptský thriller pro čtenáře Stephna Kinga, Clivea Barkera nebo Neila Gaimana. 

Přiznám se, že znám akorát díla Stephena Kinga a vzhledem k tomu, že to v jeho knihách nedopadá dobře se zvířaty, tak ho nečtu. Vlastně se celá kniha dost vymyká mému žánru, ale něco na anotaci mě prostě zaujalo. Tak uvidíme, jestli to byla dobrá volba.


5 komentářů:

 1. Neznam ani jednu, ale tobe preji pekne cteni :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Takhle mě knihy nezaujali ale kdybych si přečetla nějaké info třeba bych změnila názor. Taky přeji pěkné čtení.
  PS: Holka, ty musím mít doma už celou knihovnu. =D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hm... si bych měla začít přidávat do unboxingů anotace...
   Daleko od toho nejsem. Momentálně se snažím přijít na to, jak donutit bratra k odstěhování, abych si ji mohla z jeho pokoje skutečně udělat :D

   Vymazat
 3. Pěkné přírůstky :) Těším se na recenze, pomůže mi to rozhodnout se, jestli se do nich budu také pouštět :) Hezké čtení přeji :)

  OdpovědětVymazat
 4. Zajímavé knihy, neznám, ale přeji hezké čtení

  OdpovědětVymazat

Děkuji za krásný komentář :)