22. 2. 2018

Unboxing #80


Včera byl unboxing, dneska další a rovnou dvou balíčků. Kdybych to věděla, počkala bych a dala to všechno do jednoho článku, ale nevadí. Aspoň to vypadá, že jsem trochu aktivní.

První balíček je od Omegy. Je to recenzní výtisk, který měl přijít už v lednu, ale Česká pošta opět ukázala jak spolehlivá je. Takže mám knihu až teď a pro jistotu ji Omega odeslala PPL. Ne že bych se divila.Jedná se o knihu Bohyně osudu ze salonu d´Amour od Anny Jansson. Myslím, že není třeba říkat, že se na knihu moc těším. Jinak bych jí přeci nechtěla.


A dneska mi přišel druhý recenzní výtisk od Albatrosu, který mám díky spolupráci s Databází knih. Už jsem se zmínila, jak moc jsem nadšená?


Je to nejnovější kniha od Lauren Oliver - Replika. A vypadá úžasné. Z každé strany je jeden příběh a ty příběhy se částečně protínají. Takže plán na víkend je jasný.7 komentářů:

 1. Prvá kniha ma až tak nezaujala, zrejme to nie je môj žáner, ale druhá vyzerá skvele. Už som ju videla na sociálnych sieťach a tá obálka je skvelá rovnako ako rozdelenie príbehu na dve postavy :-) Prajem príjemné čítanie :-)

  OdpovědětVymazat
 2. ooo, Replika, tak to se tesim na recenzi, ja stale vaham... :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Taky poslední dobou s poštou bojuju a nejen s ní, ale i PPL :-/ šílené

  OdpovědětVymazat
 4. Neznám ani jednu, koukám, že poslední dobou nějak ty knihy unikají :D

  OdpovědětVymazat
 5. Repliku také musím mít, vypadá skvěle. :D

  OdpovědětVymazat
 6. Moc pěkné nové kousky, lákají mě oba :) Hlavně Replika, kterou už vyhlížím celkem dlouho a teď konečně vyšla :)hezké čtení přeji :)

  OdpovědětVymazat
 7. Replika vypadá strašně krásně. :) Užij si čtení. :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za krásný komentář :)