17. 2. 2018

Unboxing #78Ano, ano... poslední dobu tenhle blog spíše jen existuje, ale kromě toho že nemám moc času, tak se katastrofy kolem mě jen hemží. Na mém notebooku nefunguje klávesa a, takže musím mačkat kombinaci alt97...což je šílený a naprosto mi to bere energii se do psaní nějakého článku pouštět. Je pravda, že mám ještě jeden notebook, který používám hlavně ve škole (právě na něm píšu), ale nemám ho ráda. A navíc tu v podstatě nemám žádné podklady, ani programy, které většinou používám a nainstalovat je nemůžu, protože tenhle notebook je divoká karta. Už jednou nefungoval a asi by mě trefilo, kdyby zase začal nefungovat pár měsíců před maturitou. 

No a pak mě od minulého pátku bolí záda. Teď už to docela jde, ale minulý víkend jsem celý proležela a ve škole jsem nezkuhrala bolestí jen díky ibalginu. Takže psaní článků bohužel nepřipadalo v úvahu.

Ale teď už je mi většinou líp a mám tu hromadu restů, které potřebuji dodělat, takže se do toho pustím a budu doufat, že zase nic nepokazí. 

Vy jste tu však především kvůli unboxingu, tak vzhůru na něj. Opět se jedná o recenzák (popravdě mám v nakupování momentálně absolutní stopku, takže na nic jinýho tu v následujících měsících nenarazíte) a to od Euromedií díky spolupráci s Databází knih.
Konec napínání, zde je moje vyvolená. Skoro úplný seznam těch nejhorších nočních můr od Krystal Sutherland. Do knížky jsem se pustila dnes ráno a chybí mi nějakých 130 stran, takže dneska určitě dočtu. A pokud jste četli Lásku v prachu hvězd, tak vám můžu odpřísáhnout, že tato kniha je mnohem lepší.

3 komentáře:

  1. tak tohle vidim prvne ;-) aspon myslim :-D uz mam v tom mnozstvi knih trosku gulas...

    OdpovědětVymazat
  2. Moc pěkný přírůstek :) Knihu si taky plánuji přečíst :) A to s tou klávesou znám, mě jeden čas nefungoval mezerník a neskutečně mi to bralo náladu pouštět se do nějakého psaní :)

    OdpovědětVymazat
  3. O knize jsem ještě nečetla. Má zajímavou obálku.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za krásný komentář :)