6. 2. 2018

Unboxing #77


Myslím, že už pro vás není překvapením, že přicházím s několika týdny starým unboxingem. Přes týden se po dni stráveném ve škole nejsem schopna přinutit k tomu, abych něco udělala. A když mám volno... tak se většinou ani nesnažím. Prostě si konečně zalezu s knížkou do postele a zapomínám na svět.

Ale nakonec vždycky všechno doženu. I když s hrozně dlouhým zpožděním. Tak se tedy pojďme podívat na první, už hodně starý, balík ve kterém se skrýval první recenzní výtisk tohoto roku. Nepřekvapivě od nakladatelství Omega.Myslím, že všichni jste tušili, že se jedná o knihu Dívka na kusy od Kathleen Glasgow. Jak jsem řekla, uběhlo dost času, takže mám knihu už přečtenou. Vlastně jsem před malou chvílí dopsala recenzi, kterou zveřejním do konce týden, takže vám nebudu nic prozrazovat.


A druhý balík mi přišel dnes. Nenechte se zmást tou obří krabicí, skrývá se v ní pouze jedna kniha a hromada papíru. Trochu neekologické, ale můj kocour měl z krabice radost, takže všechno zlé je pro něco dobré.

Každopádně se jedná o můj úplně první recenzní výtisk od albatrosmedia, který jsem získala díky nově nabyté spolupráci s Databází knih. Netřeba říkat, že jsem nadšená. Ale pojďme se už mrknout na knížku.


Přiznávám, že jsem neodolala. Seznam recenzních výtisků byl plný zajímavých knih a popravdě bylo obtížné si nějakou vybrat. Ale nakonec jsem si dvě knihy vybrala. Jedna teprve přijde (doufám), takže její totožnost nebudu prozrazovat. A druhou je naprosto úžasné nové vydání Harryho Pottera a Fénixova řádu od J. K. Rowling. 

Vím, že jsem si mohla říct o něco, co jsem ještě nečetla. Ale jsem jen člověk, nemohla jsem odolat. Navíc už jsem Harryho četla naposledy tak před pěti lety, takže re-reading rozhodně nebude na škodu. Navíc mi doplňuje sérii. Sice mám kromě pátého dílu zatím jen první a třetí, ale to se časem dokoupí a bude to vypadat skvěle.


5 komentářů:

 1. Harry Potter... 💓 Taky bych brala tyto vydání :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Super přírůstky, hlavně teda Harry, protože ten má fantastickou obálku!
  Tak ať se knihy líbí :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Překrásný výtisk Harryho Pottera :):)

  OdpovědětVymazat
 4. Skvelé knižné prírastky, o prvej knihe som počula, ale ešte som ju nečítala, takže sa teším na recenziu. Čo sa týka Harryho, skvelá voľba, toto vydanie vyzerá super :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Hmmmm! Nový výtisk HP si chci také pořídit.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za krásný komentář :)