3. 12. 2017

Nevyhodnocení Halloweenské soutěže


Skutečně jsem chtěla pořádat na blogu soutěže, ale když jsem to zkusila, jen se potvrdily moje obavy. To, že se soutěže zúčastní málo lidí jsem čekala. Ale doufala, jsem, že aspoň deset lidí to bude. A ono jich vlastně bylo 11, jenže čtyři nesplnili podmínky. A vlastně se to ani nesnažili nijak zakamuflovat. Což mě štve asi nejvíc, ta drzost. Takže platných soutěžících tedy bylo sedm a jak už jsem psala v podmínkách, výherce bych vyhlásila minimálně při účasti deseti soutěžících.

Popravdě mě to dost mrzí a zároveň jsem naštvaná. Chtěla jsem vám udělat radost a myslela jsem, že bych do budoucna mohla uspořádat i soutěž o nějakou knížku. Ale takhle... popravdě netuším, jestli nějakou soutěž ještě uspořádám. Jak sami vidíte, tohle dopadlo katastrofálně.

Děkuji tedy všem, kteří se zúčastnili a splnili všechny podmínky. Především pak mým stálým sledujícím. A myslím, že vám jediným dlužím omluvu za to, že tahle soutěž nakonec neproběhla. Ale pravidla jsou pravidla. 

3 komentáře:

 1. Když uděláš soutěž o knížku, hned se davy pohrnou, věř mi... Ale taky vidím u mě, že každý očekává, že se jen zapíše a hotovo. Luštit se téměř nikomu nechce... Nejraději by chtěli všechno zdarma...

  OdpovědětVymazat
 2. Škoda a jaké podmínky?
  Bylo tam vyplnit formulář a být z ČR nebo SR... nebo víc?

  OdpovědětVymazat
 3. Je to škoda, ale ja som mala aj knižnú súťaž a ani tak nebolo nejako extra veľa ľudí, je to škoda veru.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za krásný komentář :)