17. 12. 2017

101 mandal pro krásný den #37


Po opravdu dlouhé době přicházím s dalšími vymalovanými mandalami. Člověk by řekl, že sebou trochu hodím, když tu mám plno dalších omalovánek, jenže je tolik článků, které toho můžou říct mnohem víc a tak mají přednost. Ale i na mandaly a ostatní omalovánky se časem dostane.

První mandala je taková nevýrazná, aspoň na fotografii. Ve skutečnosti je trošku výraznější, i když ne o moc. Jako obvykle jsem zvolila fialové barvy a vmísila do nich trochu modré. Překvapivě jsem s mandalou docela spokojená. Fialová vždycky všechno zachrání.


Tuhle mandalu mám obzvlášť ráda. Ne, že bych měla nějak zvlášť v oblibě květové mandaly, ale myslím, že tahle se mi povedla. A to jsem použila jenom použila jen tři různé barvy ve třech různých kostýmech. Občas je v jednoduchosti krása.


Další oblíbená mandala. Kotouče mi připomněli slunce, takže jsem neodolala a vybarvila mandalu oranžovou a žlutou barvu, i když je moc často nepožívám, vlastně skoro vůbec. Samotnou mě překvapilo, jak dobře výsledek vypadá, ale působí na mě skoro hypnoticky.


Další mandala mi naopak připomněla sněhovou vločku, takže bylo jisté, že použiju odstíny modré barvy. V důsledku nejsem touhle mandalou úplně nadšená, přijde mi trošku moc tmavá. Ale řekla bych, že úplně nejhorší není. Doufám.


Tohle byla taková jednoduchá jarní mandala na které se v podstatě nedalo nic zkazit. A tím pádem si ani nemůžu stěžovat. I když asi výsledek moc dobře nevidíte, jelikož je docela světlá a ještě se mi ji nepovedlo úplně dobře vyfotit.


Nejsem si jistá, co přesně má mandala ukazovat, ale připomněla mi vějíře. S květinami okolo. Ve směs je jednoduchá a mě se k ní prostě hodily takové růžovo-fialové barvy. Nevím proč, byl to jednoduše takový pocit. A opět se jedná o mojí oblíbenou mandalu. Taky se mi jako jedna z mála povedla, myslím.


2 komentáře:

  1. Tyjo to vypadá fakt dobře! Já nějak nemám v poslední době na ty omalovánky čas ani nervy :D

    OdpovědětVymazat
  2. Krásne obrázky, najviac sa mi páči tretí a štvrtý :-)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za krásný komentář :)