28. 10. 2017

Unboxing #73


Neříkala jsem při dvojitém unboxingu, že aspoň bude za tenhle týden jen jeden? Asi jsem tak trošku opominula recenzák od Joty, který mi přišel v pátek. Ale přísahám, že v tom jsem nevinně... dobře, nejsem v tom nevinně. Když jde o knížky, nikdy v tom nejsem nevinně :D 


A co jsem to tedy dostala? Tajemné cesty parfémů od Cristiny Caboniové. Je to příběh o ženě, která zanevřela na lásku plný vůní a odehrává se v mém oblíbeném městě, v Paříži. Takže bych řekla, že plán na zítra je jasný.


Když jsem knihu vybalila, uvnitř jsem objevila slevový kupón do notino.cz, což je obchod s voňavkami a pokud se nepletu, tak i s kosmetikou (ale nejsem si jistá, možná si to pletu s jiným). Ten jsem dala tátovi, aby měl motivaci koupit mě a mamce k Vánocům nějaký hezký parfém.

A kromě kupónu tam byly i vzorky vůní. Jelikož mám rýmu jako hrom, ještě jsem žádný vzorek nevyzkoušela, ale dost bych se divila, kdyby mi ani jedna z nich nesedla.5 komentářů:

 1. Tak ať se kniha líbí, budu se těšit na názor :-) Jinak na notinu najdeš všechno, parfémy, vlasovou kosmetiku, svíčky, zubní kartáčky... :)

  OdpovědětVymazat
 2. Moc pěkný nový kousek, vypadá to zajímavě :) Hezké čtení :)

  OdpovědětVymazat
 3. O knihe som ešte nepočula, ale zrejme preto, že je to mimo môj žáner. Každopádne uži si čítanie a kupón i vzorky určite potešia tiež, je to milý bonus :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Má zajímavou obálku, jinak knihu neznám a ještě jsem neviděla, ale přeji hezké čtení.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za krásný komentář :)