13. 9. 2017

Unboxing #67

Také máte dojem, že tu poslední dobou střídám jen unboxingy s recenzemi? Asi bych s tím měla něco udělat, určitě bych s tím měla něco udělat, ale nejdřív potřebuju dopsat recenze. Ale pokusím se přes víkend napsat nějaký jiný druh článku.

Dneska to bude opět smíšený unboxing. První balíček je knižní a druhý kosmetický. Ale dneska to bude rychlejší, než naposled. Knižní balíček je opět od Omegy. A jelikož se jedná o recenzáky asi není těžké uhodnout, co se v něm skrývá.Lidé, kteří mě znali od Kim Hooper. Nejsem si přesně jistá do jakého žánru bych knihu zařadila, ale podle anotace bych řekla, že se bdue řešit především psychika hlavní hrdinky, takže uvidím. Navíc se v knize vyskytuje i zmínka o 11. září, což se tématicky docela hodí. 


Slušná jízda od Irvine Welshe... nad touhle knihou jsem opravdu hodně váhala a vlastně nevím proč. Hlavní hrdina knihy je taxikářem, drogovým dealerem, pornohercem a děvkařem. Tohle vypadá na knihu nabytou akcí.


A druhý balíček je opět výhra. Tentokrát jsem vyhrála na blogu Veronique Beauty. Štěstí mi v poslední době opravdu přálo.


Jedná se kávový peeling, přesněji dva. Jeden kokosový a druhý karamelový. A už jen obaly vypadají naprosto luxusně, takže jsem zvědavá, jaký účinek bude mít peeling samotný. Konkrétně by měl bojovat proti celulitidě, suché kůži a... ještě s něčím, ale teď si vůbec nejsem jistá. Ale až ho vyzkouším, určitě vám o něm něco napíšu.


8 komentářů:

 1. Moc pěkné nové kousky :) Ty peelingy vypadají skvěle, docela bych je chtěla vyzkoušet :) A zajímá mě i ta nová kniha Lidé, kteří mě znali :)

  OdpovědětVymazat
 2. Téda ty máš šťastie na tie výhry, gratulujem :D :D Knihy vyzerajú zaujímavo, ale ani o jednej som ešte nepočula, takže pre mňa absolútne novinky a som zvedavá na recenzie :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také jsem se divila, zvlášť, když mi oznámení o obou výhrách přišlo ve stejný den :D Nejdřív musím dopsat recenze na předchozí recenzáky, ale pokusím se, aby to bylo co nejdříve :)

   Vymazat
 3. Slušnou jízdu jsem zrovna dneska zahlídla na FB :-)

  OdpovědětVymazat
 4. no to mi rozhodně musíš dát vědět, jaký byl ten peeling, protože ho mám doma taky :D ale pořád si netroufám ho na sebe napatlat :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele, dám, ale nemám absolutní tušení, kdy se dostanu pod sprchu na delší dobu jak pět minut :D

   Vymazat

Děkuji za krásný komentář :)