Pages

Mrazivého večera

Tentokrát TAG od Tiny.


Je ukrutná zima, jsi na chatě tvých rodičů. Nemůžeš vyjít ven, venku zuří vánice, okna jsou zamrzlá a vlastně je na nich ledová námraza. Ale neboj, naštěstí je chata velice prostorná, vyhřívaná krbem, lednice je plná jídla......všechno funguje až na to, že není žádný signál :/ Rodiče se vrátí až zítra večer.

1. Co bys dělal/a jako první?
Dala vařit vodu na čaj a šla hledat nějakou nepřečtenou knihu. Tohle je přece ideální čas na čtení.

2. Který horký nápoj, by sis uvařila?
Jak už jsem řekla čaj. A později asi taky horkou čokoládu. Občas záleží na tom, co čtu.


3. Na jaký film by ses v televizi koukal/a... nebo by ses nedíval/a vůbec?
Určitě bych se na nějaký koukala. Tak rozhodně ne na nějaký, kde se člověk udusí pod lavinou. Třeba na nějakou romantiku nebo fantasy. Pýcha a předsudek, Harry Potter, Pán prstenů… našlo by se toho hodně. A nebo bych si zapla notebook a podívala se na nějaký z těch mnoha, které tu mám na zhlédnutí.

4. Co by bylo tvou další činností, aby si zabil/a volnou chvíli?
Začala bych psát recenze a povídky. Stejně jsem většinou pozadu, jako třeba teď.


5. Nemůžeš být v té chatě o hladu... nutně se potřebuješ najíst. Co by sis udělal/a k jídlu, když je v lednici cokoliv co potřebuješ?
Jestli je plná lednice, tak hranolky a nějaký kousek masa. A okurkový salát. A jako dezert bych si dala zmrzlinu s čokoládou. Jo, když je mi zima jím zmrzlinu, to je úplně normální.

6. Najdeš ve vaší chatě nějaký klíč, ale nevíš, kam patří... co bys udělal/a?
Vyštrachala bych ještě nějaký řetízek a pověsila si ho na krk, abych ho neztratila a pak šla vyzkoušet všechny dveře a truhly na chatě.


7. Napiš prvních pět slov, které tě napadnou, když se řekne...zima do morku kostí.
Sněhulák, Amputace, Rampouch, Křišťál, Frozen

8. Co v zimě nosíš ven za oblečení?
Pokud možno nevycházím, ale když je to nutné, tak bunda, džíny, šátek, občas čepice, někdy rukavice a kozačky.


9. Sebral/a bys odvahu jít prohledávat starou zaprášenou půdu, která na chatě je?
Nesebrala. Bojím se pavouků a nebudu riskovat, že by jich na mě skočilo několik desítek.

10. Dokážeš si představit, že by si dokázal/a v chatě vystačit na samotě napořád? Nebo, za jak dlouho myslíš, že by si potřeboval/a společnost?
Dokázala, nemám se samotou problémy, ale asi bych potřebovala poslíčka s pizzou, až mi dojde jídlo a nějakého prodejce knih až nebudu mít co číst a na co psát.

+BONUSOVÁ ŠÍLENÁ OTÁZKA Už je noc...spíš v chatě ve svojí posteli, když uslyšíš zvuky. Nejdříve na okně, pak dole v kuchyni...potřebuješ zjistit, co to je, anebo ne? Co bys udělal/a?
Jsem od přírody strašpytel, takže bych opatrně šáhla při nůž, který bych měla pro jistotu pod polštářem a pak bych vyčkávala a doufala, že všechno zaspím a nic se nestane.


0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za krásný komentář :)