Pages

Forever

Český název: ?
Původní název: Forever
Žánr: Krimi / Fantasy
Země: USA
Délka: 42 minut
Rok: 2014 - ?

Openning není špatný, ale na první pohled vás nezaujme. Ale má v sobě něco, krásného a tajemného. Ačkoliv to není nic úžasného, mám ho ráda. Jak se říká, v jednoduchosti je krása.

Patolog Henry Morgan je velmi starý. Vždy když umře, totiž znovu ožije ve svém věku 35 let. Snaží se přijít na to jak umřít, proto velmi detailně zkoumá smrt. Není tedy divu, že dokáže detektivce Jo Martinézové pomoct prokouknout i ty nejkomplikovanější případy.


Abych se dívala na detektivky jinak, než náhodou v televizi, musí se od ostatních opravdu hodně lišit, být něčím speciální. A Forever odlišný je. Není to jen tím, že je hlavní hrdina nesmrtelný, což je určitě zajímavý prvek. Ale Henry je precizní. V podstatě studuje smrt a všímá si detailů, svým způsobem mi připomíná Janea z Mentalsity… možná proto mám tuhle detektivku ráda. Ďábel je v detailech a to tady jasně vidíme.

Některé díly jsou nudnější a některé zábavnější, asi jako v každé detektivce. Záleží, koho zabijí, jaký byl životní příběh oběti a takhle. Ale vedlejší téma, tedy Henryho nesmrtelnost a Flashbacky z jeho života to docela vynahrazují. Bohužel jsem asi jedna z mála, koho seriál zaujal. V Americe neměl mnoho úspěchu, a proto byl po první sérii zrušen. A i když to celý poslední díl vypadalo, že tím bude seriál aspoň uzavřený, nakonec nebyl.

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za krásný komentář :)