Pages

Nezapomenutelné knihy

Podle mě je každá kniha, kterou přečtete nezapomenutelná. Možná si teď řeknete, že nemám pravdu. Že už si nepamatujete o čem byla kniha, kterou jste četli před pár měsíci. Ale já vím, že si to pamatujete. V tom mozku to totiž je, ale shrnuté na okraj, protože to momentálně nepotřebujete. Jakmile uslyšíte název popřípadě začátek děje, tak si vzpomenete na celý ten děj. Nemám pravdu?

Ale pokud jde opravdu o ty knihy, jejichž děj bych vám byla schopná přeříkat i o půlnoci, tak to je tedy rozhodně Harry Potter. Nepochybuji, že se k tomu brzy přidá i Twilight a Narnie. Dále si budu pamatovat děj takového velmi úzkého dívčího románu Letní láska, který jsem četla předminulý rok a do teď vím přesně o čem byl. A v neposlední řade i knihy Ukolébavka a Poslouchej, protože ty jen tak z mé mysli nedostanu, jestli vůbec.

Tak tohle by bylo na toto téma vše, ale ještě než úplně skončím, tak mám pro vás pár otázek. První otázka je, jestli souhlasíte s prvním odstavcem. A ta druhá otázka je na které knihy v životě nezapomenete vy?


0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za krásný komentář :)